Tiskové verze tohoto webu

Protože jsem zjistil, že si spousta lidí tyto stránky tiskne, a pak, když letí na Krétu, je čtou, rozhodl jsem se udělat tiskovou verzi, kde máte všechno hezky pohromadě a nemusíte složitě stránky procházet a dávat je po jedné tisknout.

Pod následujícími odkazy jsou tiskové verze tohoto webu. Než na ně kliknete, tak se prosím ujistěte, že je opravdu potřebujete. Jsou to totiž mraky dat a možná se vám to bude i déle stahovat.

Povídání o Krétě: Obecné informace o Krétě - tisková verze (asi 40 stránek A4, soubor html)

Lokality: Popis zajímavých míst Kréty - tisková verze (asi 50 stránek A4, bez obrázků, soubor html)

Nemám to v doc ani v pdf, protože by se mi to pak při další aktualizaci dělalo děsně blbě. V těchto tiskových verzích je vždy tentýž text, jako na stránkách. (Pokud se to tiskne nějak blbě, tak myslete na to, že správný tisk těchto verzí je závislý na tiskových CSS stylech, takže se to musí tisknout z prohlížeče. Ale nikdo ještě nehlásil, že by to blblo.)

Chcete-li ušetřit papír, zkuste si na své tiskárně nastavit tisk dvou stran na jeden list A4. I pak je text dobře čitelný. Dělá se to někde v dialogu tisku v nastavení tiskárny. Ne každá tiskárna to umí, ale moderní tiskárny dvě stránky na A4 zvládají všechny bez problémů.

rady pro turisty, lenochy a dobrodruhy

kreta.rovnou.cz píše Yuhů, © 2004 - 2024, +420 732 746 901, info@rovnou.cz kontakt.