Agia Marina

Agia Marina je letovisko východně od Platanias a asi 9 km západně od Chanie. Je zde spousta hotelů různé úrovně a jezdí sem hodně českých cestovek. Solidní a časté autobusy do Chanie.

Městečkem Agia Marina, které postupně srůstá se sousedním Platanias a na druhé straně s městečkem Stalos, se táhne jedna hlavní třída s mnoha prodejnami turistických cetek a všeobecného zboží, s tavernami a bary.

Agia Marina je relativně výhodný cíl dovolené, protože je to takový příjemný průměr: je blízko do Chanie, odkud se dají podnikat výlety do západní části Kréty. Zároveň je Agia Marina dost turisticky profláknutá na to, aby zde bylo moc draho. Pláž je dobrá, hotelové zahrady příjemné a není to tu zas tak malá díra, takže se dají najít obchody s čímkoli včetně rozumně drahých potravin a internetové kavárny.

Kastelli = Kissamos Chania pláž Elafonisi Paleochora Samaria Plakias jezero Kournas Východní Kréta Střední Kréta mapka západní Kréty

České cestovky v letovisku Adelianos Kampos využívají zejména tyto hotely: Apartmány Safari, Apartmány Romantza, Apartmány Stefania, Apartmány Eleana, Alexandros, Villa Thodorou, Rezidence Alexandros, Miranthi, Studia Litinakis, Evangelina, Penzion Georgia, Studia a apartmány DIMITRA, Sofia, Studia Litinakis, Penzion Kalypso, Aparthotel Minerva Dore, Penzion Panos, Apartmánový dom Roussos, Anna, Renieris, Haris, Thalassa Beach, Geraniotis Beach Resort, Santa Marina Beach, Creta Dream Royal, Iolida, Atrion Dovolená v Agia Marina

Náhled hledání na invia.cz
Ubytování v Agia Marina v nabídkách všech cestovek na www.invia.cz

Komentáře k této stránce - Agia Marina na diskusním webu najih.cz

Kréta > Cíle > Agia Marina
rady pro turisty, lenochy a dobrodruhy

kreta.rovnou.cz píše Yuhů, © 2004 - 2023, +420 732 746 901, info@rovnou.cz kontakt.